niedziela, 29 lipca 2012

Jak rozpocząć współpracę z Firmami ?

                                        Hej .
W tym poście powiem wam , jak rozpocząć współpracę z różnymi firmami kosmetyków i nie tylko .
Oczywiście nie wszystkie firmy się zgadzają , ponieważ one sprawdzają waszego bloga , jak się wyrażacie w postach i tak dalej . Wystarczy wejść na stronę firmy która was interesuje , kliknąć w kontakt .

Najczęściej jest to coś takiego :Lub coś takiego na samym dole :Po kliknięciu pokazuje się nam kontakt czyli jakieś numery telefonów, e-mail itp.
Kopiujecie ten adres e-mail i wysyłacie do nich wiadomość . Bardzo ważne jest żeby w temacie pisało WSPÓŁPRACA , wtedy oni na tą wiadomość zwracają większą uwagę ; )

No i piszecie w wiadomości że chcielibyście nawiązać współpracę stałą lub jednorazową polegającą na testowaniu ich produktów i wystawianie recenzji na swoim blogu . Ważne jest także by podać link do tego bloga , żeby mogli was sprawdzić bo inaczej mogą wam nie odpowiedzieć .

A po wysłaniu trzeba tylko czekać i trzymać kciuki , by się udało ; )
Oczywiście odpowiadają wam na maila czy tak czy nie .

To już w zasadzie tyle . Myślę że komuś pomogłam : * Kocham was & do następnego postu !

3 komentarze:

 1. Wydaje mi się że trzeba się też przedstawić i napisać dlaczego chcesz w ogóle nawiązać z nimi współpracę :) Gdyby firmy pisały w ten sposób do blogerek to one raczej nie byłyby zainteresowane ewentualną współpracą :) A z doświadczenia wiem też, że nie zawsze odpisują :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak tak , wiem o tym : ) tylko ja narazie piszę jak co mniej więcej do nich napisać , a oni przeważnie odpisują i pytają się dlaczego itd . Przynajmniej ja tak mam :) Posiadam drugiego bloga i nawiązałam współpracę łącznie już z 11 firmami , z których dwie są do ich odwołania , więc chyba też mam troszkę doświadczenia z tymi sprawami : )

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń